KONST / Litografier / Färglitografi 14177481
nr 1417 7481
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 69/310. Färglitografi, bildmått: 31x23cm, yttermått inklusive ram: 46x37cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:25:32
600 kr
800 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson